Reklama

Poważny wypadek na wjeździe na A4. Policyjny radiowóz wbił się w barierki

25/10/2023 11:59

Przy wjeździe na autostradę A4, tuż przy węźle Brzezimierz ciężarówka zderzyła się z policyjnym radiowozem. Pojazd mundurowych wbił się w barierki energochłonne. Ruch na drodze wojewódzkiej 396 jest puszczany wahadłowo.

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYPADKU


Do wypadku doszło około godziny 11 na węźle Brzezimierz. Jak podaje portal olawa24.pl samochodem policyjnym w stronę Oławy poruszał się dzielnicowy z tamtejszej komendy.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd ciężarowy jadący od strony Oławy chciał skręcić w lewo na autostradę A4 i wymusił pierwszeństwo uderzając w prawidłowo jadący radiowóz policyjny.


Zarówno on, jak i kierowca samochodu ciężarowego byli trzeźwi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane. Nadal są spore utrudnienia w przejeździe - ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu jest także karetka pogotowia ratunkowego oraz trzy zastępy straży pożarnej.

Reklama

KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYPADKU



 


klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości