Reklama

Pożar w markecie E. Leclerc. Ranny ochroniarz, akcja gaśnicza strażaków

27/03/2014 00:00

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku pożaru jaki wybuchł w czwartkowy poranek w markecie przy ulicy Zakładowej we Wrocławiu. Na szczęście niebezpieczeństwo już zostało zażegnane.

Ogień pojawił się na zapleczu sklepu E. Lecler przy ulicy Zakładowej, w wędzarni. Z powodu silnego zadymienia konieczne było ewakuowanie stamtąd kilku pracowników.


 


Niestety ochroniarz, który próbował gasić ogień, z powody bardzo słabej widoczności uderzył się w głowę i został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala, gdzie będzie hospitalizowano. Ani klientom, ani pracownikom nic się nie stało.


 

 


Na miejsce przyjechała straż pożarna, która dzięki szybkiej akcji poradziła sobie z ogniem i pożar został już ugaszony. Nie wyklucza się, że jego przyczyną mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej lub jej przegrzanie.

Reklama

 


Obecnie market funkcjonuje normalnie i wrocławianie bez przeszkód mogą robić tam zakupy. Wędzarnia na razie jednak nie działa, gdyż musi zostać m.in. uporządkowana.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości