Do tragicznej sytuacji doszło w nocy z czwartku na piątek. Przy ul. Ładnej służby ratunkowe znalazły dwa zwęglone ciała.
Z informacji od straży pożarnej wynika, że strażacy zostali wezwani przez mieszkańców do śmietnika palącego się na podwórku. Niestety, na terenie wiaty śmietnikowej znaleźli oni dwie osoby, które nie przeżyły pożaru. Prawdopodobnie byli to bezdomni, którzy tam nocowali.
TU OSOBY BEZDOMNE MOGĄ SZUKAĆ BEZPŁATNEJ POMOCY WE WROCŁAWIU
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze