Nawet 10 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy próbowali ukraść czteropak piwa ze sklepu, znajdującego się na terenie Starego Miasta. Napastnicy zaatakowali pracownicę placówki, która próbowała ich powstrzymać.
Po godzinie 21 do jednego ze sklepów mieszczących się w centrum Wrocławia weszło dwóch mężczyzn. Gdy jeden z nich podszedł do kasy i zaczął zagadywać kasjerkę, ta zauważyła, że stojący za nim mężczyzna coś chowa. Okazało się, że był to czteropak piwa. Pracownica wybiegła za mężczyzną ze sklepu. Gdy próbowała go zatrzymać, mężczyźni zaczęli szarpać się z nią i kierownikiem tej placówki.
Na miejsce przyjechali policjanci z komisariatu przy Trzemeskiej, którzy zatrzymali jednego z mężczyzn znajdującego się na terenie sklepu. – Jego kolega w międzyczasie oddalił się z miejsca zdarzenia, ale został szybko namierzony przez funkcjonariuszy na ulicy Świdnickiej – mówi st. sierż. Krzysztof Marcjan z KMP we Wrocławiu.
Obaj zostali zatrzymani i spędzili noc w areszcie. Za swoje zachowanie odpowiedzią przed sądem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze