Znów można korzystać z przejścia podziemnego na ulicy Świdnickiej! Przez prawie cały październik trwały prace związane z naprawą izolacji oraz wymiana zniszczonych schodów. Choć przejście zostało już otwarte, na miejscu ciągle prowadzone są prace.
Podczas październikowego remontu dokonano napraw gwarancyjnych związanych z przeciekającym stropem. W trakcie tych prac przejście podziemne było całkowicie zamknięte dla pieszych.
Ekipy remontowe wciąż naprawiają schody, uszkodzone przez wandala, który wrzucił do przejścia betonową kulę. Prace prowadzone są tylko na jednej części schodów, dzięki temu piesi mogą korzystać z przejścia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze