Reklama

Przejście Świdnickie otwarte po kolejnym remoncie (ZOBACZ ZDJĘCIA)

03/11/2016 13:52

Znów można korzystać z przejścia podziemnego na ulicy Świdnickiej! Przez prawie cały październik trwały prace związane z naprawą izolacji oraz wymiana zniszczonych schodów. Choć przejście zostało już otwarte, na miejscu ciągle prowadzone są prace.

Podczas październikowego remontu dokonano napraw gwarancyjnych związanych z przeciekającym stropem. W trakcie tych prac przejście podziemne było całkowicie zamknięte dla pieszych.


Ekipy remontowe wciąż naprawiają schody, uszkodzone przez wandala, który wrzucił do przejścia betonową kulę. Prace prowadzone są tylko na jednej części schodów, dzięki temu piesi mogą korzystać z przejścia.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości