03/11/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
Znów można korzystać z przejścia podziemnego na ulicy Świdnickiej! Przez prawie cały październik trwały prace związane z naprawą izolacji oraz wymiana zniszczonych schodów. Choć przejście zostało już otwarte, na miejscu ciągle prowadzone są prace.
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek