Wróć do artykułu

Otworzyli przejście Świdnickie po kolejnym remoncie (ZOBACZ ZDJĘCIA)

03/11/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

Znów można korzystać z przejścia podziemnego na ulicy Świdnickiej! Przez prawie cały październik trwały prace związane z naprawą izolacji oraz wymiana zniszczonych schodów. Choć przejście zostało już otwarte, na miejscu ciągle prowadzone są prace.


Autor: Bartosz Senderek

Świdnicka - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości