Południowa część obwodnicy, między Kobierzycami a węzłem Lotnisko, będzie otwarta wcześniej – prawdopodobnie w styczniu. Będzie na niej obowiązywał zakaz wjazdu pojazdów cięższych niż 12 ton. I do czasu zakończenia budowy całej AOW nie będzie się dało na nią wjechać z autostrady A4.
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy wam, że południowy odcinek autostradowej obwodnicy będzie gotowy w grudniu. Nie znana jest jeszcze data kiedy i na jakich warunkach będzie to możliwe.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze