Południowy odcinek autostradowej obwodnicy Wrocławia, od Kobierzyc do Lotniska będzie gotowy w grudniu. Wciąż jednak nie wiadomo kiedy pojadą nim kierowcy.
- Ten odcinek skończymy w grudniu, czyli pół roku wcześniej niż odcinek północny – mówi Joanna Wąsiel z wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Chcemy go otworzyć wcześniej, ale musimy jeszcze uzgodnić otwarcie tego fragmentu z władzami miasta, bo to oni będą musieli przejąć dodatkowy ruch na swoich ulicach – dodaje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze