Reklama

Przez Wrocław przejechał wielki peleton rowerzystów. Świętują swoją pasję

11/06/2017 12:35

O godz. 10 z trzech lokalizacji, z najbardziej oddalonych osiedli Wrocławia (Brochowa, Leśnicy i Psiego Pola), wyruszył Zlot Gwiaździsty. Był to wspólny dojazd rowerzystów, pod okiem przewodnika, który doprowadził uczestników na miejsce zbiórki głównej parady.

Peleton po największych ulicach miasta wyruszył po godz. 12  z placu Nowy Targ. W tym roku we Wrocławiu ponownie gościliśmy muzyków Bike Band Parade, jadących wspólnie z rowerzystami na ogromnych platformach i rikszach rowerowych. 


Druga część Święta – Bike Piknik – rozpoczęła się o godz. 14 w Parku Tołpy. Na uczestników czekały pokazy sprzętu i akcesoriów rowerowych, serwis rowerowy, warsztaty recyklingu, liczne konkursy z nagrodami. Wśród nagród do wygrania m.in. rower, kosze, sakwy, zapięcia rowerowe, pokrowce na siodełka, dzwonki, lampki i bony na serwis.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości