Wróć do artykułu

Wrocławskie Święto Rowerzysty. Ruszył peleton

11/06/2017 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com

Fotografie Miasto Wrocław

W niedzielę rano, z trzech lokalizacji, z najbardziej oddalonych osiedli Wrocławia (Brochowa, Leśnicy i Psiego Pola), wyruszył Zlot Gwiaździsty. Jest to wspólny dojazd rowerzystów, pod okiem przewodnika, który doprowadzi uczestników na miejsce zbiórki głównej parady.

Peleton po największych ulicach miasta wyruszył tradycyjnie po godz. 12  z placu Nowy Targ. O godz. 14 uczestnicy rozpoczną piknik rowerowy w parku Tołpy.


Autor: zdjęcia uczestników

Leśnica, Brochów, Psie Pole - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości