Reklama

Przez Wrocław przeszedł pochód pierwszomajowy [DUŻO ZDJĘĆ]

01/05/2017 15:46

Ponad sto osób wzięło udział w pochodzie pierwszomajowym organizowanym przez federację Anarchistyczna oraz Związek Syndykalistów Polskich. Organizatorzy chcieli w ten sposób nawiązać do pierwotnego znaczenia i idei dnia ludzi pracy.

Demonstracja ruszyła o godz. 15:00 z pl. Jana Pawła II (dawny pl. 1 maja). Następnie uczestnicy przeszli ulicami Kazimierza Wielkiego, Szewską, Grodzką, mostem Uniwersyteckim,  Drobnera, Łokietka i do pl. św. Macieja.

Manifestujący wznosili takie hasła  jak - Solidarnośc naszą bronią, kapitalizm kanibalizm i władza precz.

Początkowo w marszu miało wziąć udział ok. 300 osób. Ostatecznie według szacunków policji udział marszu wzięło ok. 120 osób.


daf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości