Reklama

Ramsey zwycięża w DHL Wrocław Open

31/08/2009 00:00

Szkot Eric Ramsey został triumfatorem DHL Wrocław Open.

Eric Ramsey wygrał DHL Wrocław Open. Partrząc przez pryzmat kolejnych dni turnieju rozgrywanego na polu Toya G&CC zwycięstwo Szkota nie powinno dziwić. Po fenomenalnym dniu otwarcia, w którym Ramsey zapisał sie swoim doskonałym wynikiem w annałach European Challenge Tour grając dziewięć uderzeń poniżej par pola, Szkot w kolejnych dniach rywalizacji utrzymywał bezpieczną przewagę nad innymi graczami.


 


Fakt, iż po drugim dniu zmagań dzielił  pierwsze miejsce ze swoim rodakiem Scottem Jamiesonem nie wpłynął na Ramseya deprymująco. Zwycięzca DHL Wrocław Open zakończył turniej z wynikiem - 17, dwa uderzenia nad jednym z faworytów Andrew Butterfieldem. Po triumfie we Wrocławiu, które było dla Ramseya pierwszym zwycięstwem w karierze w dotychczasowych startach w Europen Challange Tour Szkot przesunął się z 70 na 22 pozycję w ogólnej klasyfikacji serii Challane Tour.

Reklama

 


Dzięki wygranej na polu Toya G&CC Eric Ramsey powiększył swoje konto o 22 400 euro. Turniej DHL Wrocław Open dzięki doskonałemu przygotowaniu i wspaniałej atmosferze w pełni spełniło oczekiwania stawiane przez European ChallanGe Tour co z pewnością sprawi, iż przyszłoroczna edycja turnieju będzie jeszcze bardziej atrakcyjna tak dla zawodników jak i dla kibiców.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Piotr Kolisko

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości