Reklama

Rozpoczęła się metamorfoza ul. św. Antoniego (ZOBACZ ZDJĘCIA)

01/09/2016 13:35

W środę rozpoczęły się prace związane z instalacją nowych urządzeń w przestrzeni publicznej na ul. św. Antoniego. Pomiędzy chodnikiem i jezdnią stanęły już betonowe bloki. Aktualnie trwa montaż drewnianych platform.

W ramach prowadzonych prac zainstalowanych ma zostać w sumie 120 elementów.


– Zależało nam, by św. Antoniego stała się ulicą, na której ruch samochodowy nie jest wyeliminowany, ale bardzo powolny i bezpieczny dla pieszych. Takie rozwiązania stosuje się m.in. w Holandii, a w Polsce pojawiło się niedawno w Łodzi i od samego początku jest ogromnym sukcesem – tłumaczyła Agnieszka Bocheńska ze stowarzyszenia Akcja Miasto, które było jednym z pomysłodawców zmian.


Przewidywany termin zakończenia prac to 15 września.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości