01/09/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W środę, 31 sierpnia rozpoczęły się prace związane z montażem nowych urządzeń w przestrzeni miejskiej na ul. św. Antoniego. Pomiędzy chodnikiem i jezdnią stanęły już betonowe bloki, wzdłuż ulicy zamontowane zostaną również siedziska, donice i platformy.
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek
Autor: Bartosz Senderek