Od 11 maja utrudnienia czekają na kierowców wybierających się w okolice ul. Gagarina na Muchoborze Wielkim. W czwartek ruszyła tam budowa kanalizacji deszczowej i przyłączy jednego z powstających w tym miejscu budynków mieszkalnych.
– Na wniosek dewelopera Oz - Bud sp. z o.o., dla potrzeb budowy kanalizacji deszczowej i przyłączy do powstałych obiektów, od 11 maja do końca czerwca br. na ulicy Gagarina 68 występować będzie połówkowe zajęcie jezdni – poinformowała Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Na czas prac ruch w tym miejscu będzie odbywał się wahadłowo (sygnalizacja świetlna).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze