Reklama

Ruszył sezon na wrocławskie fontanny! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

01/04/2017 16:17

Z początkiem kwietnia we Wrocławiu wystartowały miejskie fontannt. Tryskająca woda umila m.in. spacery po Rynku, placu Solnym czy skwerze przy ul. Szewskiej.

W sobotę uruchomione zostały następujące fontanny:




fontanna na pl. Gołębim w Rynku, nazywana przez mieszkańców fontanną „Zdrój”,




fontanna na pl. Solnym – „Smoki”,




fontanna na pl. Uniwersyteckim – Szermierz,




fontanna na pl. Jana Pawła II – alegoria Walki i Zwycięstwa,




fontanna na ul. Szewskiej – na skwerze przy kościele p.w. Marii Magdaleny,




fontanny przy Wybrzeżu Wyspiańskiego,




fontanna na ul. Oławskiej,




fontanna na odrestaurowanym Ryneczku starego Psiego Pola.




Wbrew wcześniejszym zapowiedziom wrocławskiego ZDiUM-u, który zajmuje się miejskimi wodotryskami, dziś w południe nie działała jeszcze fontanna na pl. Orląt Lwowskich.

Reklama

Sezon fontannowy potrwa do końca października.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości