Reklama

Ruszyła budowa nowej galerii handlowej we Wrocławiu [WIZUALIZACJE]

10/10/2018 21:00

Nowy park handlowy stanie na granicy Maślic i Stabłowic. Budowa N-Parku, którego inwestorem jest firma Napollo, właśnie się rozpoczęła i ma potrwać do sierpnia przyszłego roku.

W dwupoziomowym N-Parku przy ul. Maślickiej, na powierzchni 5300 m kw, powstanie kilkanaście lokali handlowo-usługowych oraz gastronomicznych. Obok dużego sklepu spożywczego w centrum planowane są też salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe i klub fitness. N-Park będzie posiadał parking naziemny na 150 miejsc.


Otwarcie obiektu początkowo planowane było na czwarty kwartał 2018 r., ale z powodu sporu sądowego o działkę budowa ruszyła z dużym opóźnieniem. 

N-Park będzie zlokalizowany koło działającego tam od marca Bricomarche, dyskontu Biedronka, myjni i komisu samochodowego. W sąsiedztwie budynku projektowana jest również stacja benzynowa.

Reklama

Jest to trzecia inwestycja Napollo we Wrocławiu, po Galaktyce przy ul. Ślężnej i galerii N-Park przy ul. Gagarina.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości