Reklama

Ruszyły egzaminy wstępne do Akademii Muzycznej

21/06/2021 16:11

Egzaminy wstępne do Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu rozpoczną się w poniedziałek, 21 czerwca. Będą przeprowadzane w trybie hybrydowym i przystąpi do nich 582 zarejestrowanych kandydatów na studia stacjonarne. Zdecydowana większość, bo aż 366 z nich, będzie zdawać na Wydział Instrumentalny.

Egzaminy wstępne do wrocławskiej Akademii Muzycznej będą przeprowadzane w trybie hybrydowym. Dwa wydziały – Wokalny oraz Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej przeprowadzą je w siedzibie uczelni przed kilkuosobowymi komisjami.


Na Wydziale Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii, a także na Wydziale Instrumentalnym (na którym zdawać będzie 366 młodych instrumentalistów), egzaminy będą przeprowadzane w formie zdalnej, a kandydaci na studia wykonawcze oceniani będą na podstawie przesłanych nagrań.

Reklama

Nadchodzący rok akademicki 2021/2022 przyniesie wiele nowości. W październiku do użytku oddane zostanie Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów – zrewitalizowany kompleks pomieszczeń obejmujący m.in. gabinety dziekanów, a także ruszą nowe zakresy kształcenia na kierunku jazz i muzyka estradowa, w tym: wokalistyka jazzowa, organy Hammonda oraz kompozycja i aranżacja jazzowa.


ks/mat. prasowe

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości