W czwartek wieczorem na skrzyżowaniu al. Karkonoskiej i ul. Turniejowej samochód służby więziennej zderzył się z autem osobowym. Osiem osób zostało poszkodowanych, a trzy z nich przewieziono do szpitala.
W czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu alei Karkonoskiej i ulicy Turniejowej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Ambulans służby więziennej zderzył się tam ze skodą.
Do wypadku doszło najprawdopodobniej dlatego, że kierowca "osobówki" nie zauważył nadjeżdżającej na sygnale, z dużą prędkością karetki.
Poszkodowanych zostało osiem osób, a trzy - dwie z samochodu służby więziennej i jedną z auta osobowego - przewieziono do szpitala. Ich życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze