W piątek, po godz. 14, na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Karwińskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Torowisko było zablokowane - utrudnienia zakończyły się po godz. 16.
Tramwaje linii 3 i 75 kursowały skróconą trasą do pl. Społecznego. MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji Galeria Dominikańska - Księże Małe. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.
Utrudnienia zakończyły się po godz. 16.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze