Tradycji stało się zadość! Gdzie jak nie na Wyspę Słodową w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny mogli się wybrać wrocławscy wagarowicze?
Od rana wyspa wypełnia się młodzieżą, głównie nastolatkami i studentami. Tłumnie jest też w innych miejscach nad Odrą w centrum Wrocławia, m.in. na Bulwarze Dunikowskiego. Zobaczcie zdjęcia!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze