Mężczyznę w stanie hipotermii jeden ze świadków wyciągnął z rzeki Widawy w podwrocławskich Wilczycach. Starszy pan nie mógł samodzielnie wydostać się na brzeg i stał po pas w lodowatej wodzie.
Wszystko wydarzyło się dzisiaj o godzinie 17 w Wilczycach pod Wrocławiem. Gdy ratownicy wodni dotarli na miejsce zauważyli 75-letniego mężczyznę w stanie hipotermii. Został przetransportowany do samochodu ratowników, gdzie udzielono mu pierwszej pomocy i pod opieką ratowników wodnych, strażaków i policjantów oczekiwał do czasu przyjazdu medyków. - Seniorowi w wydostaniu się na brzeg pomógł jeden ze świadków. - Osoba zgłaszająca zdarzenie prawdopodobnie uratowała seniorowi życie. Mężczyzna skrajne wyziębiony, przebywał w wodzie do pasa dłuższy czas i nie mógł się samodzielnie wydostać z rzeki - relacjonują ratownicy wodni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A w TVN mówili (to bardzo wiarygodna telewizja) że taki jeden pływał w lodowatej wodzie przez wiele dni.
https://www.youtube.com/watch?v=_UXU7w2c4Rw