Strażacy wyłowili zwłoki pływające w pobliżu turbin elektrowni wodnej Wrocław I. Na miejsce przyjechały dwa zastępcy straży pożarnej i zastęp płetwonurków z łodzią.
Pływające po Odrze zwłoki zauważyli w poniedziałek przed południem pracownicy elektrowni wodnej Wrocław. Wyłowiono je około godz. 12:45. Policja ustala tożsamość topielca i wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Na miejscu pojawił się też prokurator.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze