Reklama

Szaleniec na osiedlu we Wrocławiu. Groził sąsiadom śmiercią

04/03/2022 13:58

Biegał po klatce schodowej wymachując nożem kuchennym i groził swoim sąsiadom śmiercią. Policjanci z Wrocławia zatrzymali mieszkańca jednego z bloków w okolicach Oporowa, który siał postrach wśród sąsiadów.


- 39-latek był bardzo agresywny wobec lokatorów. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, szczególnie kiedy biegał po klatce schodowej wymachując nożem kuchennym. Przerażeni sytuacją wezwali pomoc dzwoniąc na numer alarmowy. Interweniujący policjanci zatrzymali 39-latka, który wówczas trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje sierż. Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


Mężczyźnie grożą dwa lata więzienia. - Agresywny lokator był już wcześniej karany za różnego rodzaju przestępstwa – kradzieże czy niszczenie mienia. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy - dodaje Rodecka.



m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości