Reklama

Szpital wojskowy dostał 2 mln zł na dodatkowe wyposażenie

17/09/2017 18:24

W tym tygodniu wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak zdecydował o przekazaniu 2 mln złotych na zakup sprzętu medycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego.

W ramach dotacji szpital z ulicy Weigla zostanie wyposażony m.in. w nowy aparat USG, Kardiomonitor połączony z centralną monitorującą, respiratory, fotel do badań okulistycznych.


Pracownicy urzędu wojewódzkiego zaznaczają, że jest to już kolejna inicjatywa wojewody w ramach usprawnienia funkcjonowania systemu Ratownictwa Medycznego na Dolnym Śląsku i dodają, że projekt uzyskał wsparcie minister Beaty Kempy.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości