Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku, do którego doszło między węzłami Wrocław Wschód i Brzezimierz na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia. Tir uderzył w stojące w korku punto. Trwa akcja ratunkowa, jezdnia aktualnie jest zablokowana.
Do wypadku doszło w Piskorzowie. - Na autostradzie A4 stworzył się zator drogowy. Z niewyjaśnionych okoliczności w tył osobowego fiata punto uderzył tir - relacjonuje Wioletta Polerowicz z Komendy Powiatowej Policji w Oławie. Poszkodowana została pasażerka fiata, to 68-letnia kobieta, która śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Druga osoba została pod opieką ratowników medycznych. Szacuje się, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 14. Ostatni możliwy zjazd to Brzezimierz (Oława/Strzelin).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze