Wypadek na przejeździe kolejowym w Żernikach Wrocławskich. Tir wpadł tam do rowu i dachował. Po wypadku jego naczepa praktycznie rozpadła się.
Aktualizacja, godz. 14:20
Pojazd jest usuwany, na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy.
Do wypadku doszło na drodze z Wrocławia do Strzelina. Na razie nie wiadomo, jakie były jego przyczny. Na miejscu pracują służby. Choć wypadek wyglądał bardzo poważnie, nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze