Dzisiaj Pergolę opanowały... kobiety, a to wszystko z okazji Biegu Kobiet - wydarzenia promującego profilaktykę raka piersi. Było kolorowo, bo biegaczkom towarzyły kolorowe spódniczki i ciekawe przebrania. Zobaczcie zdjęcia.
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si to wydarzenie mające na celu zachęcić kobiety do regularnych, profilaktycznych badań piersi. Wśród uczestniczek mógł się znaleźć każdy, a raczej każda, nawet ta, która nie pasjonuje się bieganiem. Można było maszerować lub przejść z kijami do nordic walking. Trasa też nie była bardzo wymagająca, bo dystans to 5,5 km i od Pergoli prowadziła przez Park Szczytnicki, by dotrzeć do mety z powrotem na Pergolę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze