Reklama

Tłumy na Pergoli. Dziś Bieg Kobiet - zobaczcie zdjęcia

27/04/2025 13:14

Dzisiaj Pergolę opanowały... kobiety, a to wszystko z okazji Biegu Kobiet - wydarzenia promującego profilaktykę raka piersi. Było kolorowo, bo biegaczkom towarzyły kolorowe spódniczki i ciekawe przebrania. Zobaczcie zdjęcia.

Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si to wydarzenie mające na celu zachęcić kobiety do regularnych, profilaktycznych badań piersi. Wśród uczestniczek mógł się znaleźć każdy, a raczej każda, nawet ta, która nie pasjonuje się bieganiem. Można było maszerować lub przejść z kijami do nordic walking. Trasa też nie była bardzo wymagająca, bo dystans to 5,5 km i od Pergoli prowadziła przez Park Szczytnicki, by dotrzeć do mety z powrotem na Pergolę. 

Kliknij i zobacz zdjęcia z tego wydarzenia

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/04/2025 13:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości