Reklama

Tragiczny wypadek. Motocyklista nie przeżył czołowego zderzenia z tirem

05/04/2018 09:19

W środę wieczorem na ulicy Pęgowskiej, na wyjeździe z Wrocławia w stronę Obornik Śląskich, kierujący motocyklem Kawasaki wjechał prosto pod koła tira jadącego z naprzeciwka. Zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w momencie, gdy 36-letni motocyklista, wyprzedzając inne pojazdy na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w koła tira, nadjeżdżajacego z przeciwnego pasa ruchu. Następnie uderzył w bariery przy drodze. Nie przeżył.


- Na miejscu pracowali policjanci, lekarz i prokurator. Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 19.40. Trasa była zablokowana przez kilka godzin - informuje Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości