Tragiczny wypadek na kolei pod Wrocławiem. Nie żyje mężczyzna

Tragiczny wypadek na kolei pod Wrocławiem. Pociąg relacji Wrocław-Oleśnica tuż za stacją w Mirkowie śmiertelnie potrącił mężczyznę. Na miejscu trwają czynności służb pod nadzorem prokuratora. Są też duże utrudnienia dla pasażerów.

Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godziną 4 rano. Pociąg osobowy Kolei Dolnośląskich w Mirkowie potrącił śmiertelnie mężczyznę. Personalia zmarłego nie są na razie znane. - Maszynista pociągu był trzeźwy, pociągiem podróżowała tylko jedna osoba - powiedział portalowi Turoclaw.com Przemysław Ratajczyk z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 

Pociągi mają bardzo duże opóźnienia - przykładowo pociąg relacji Wrocław Główny- Kluczbork jest opóźniony aż o 109 minut, pociąg relacji Jelcz-Laskowice - Oleśnica - o 39 minut.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/02/2025 12:02

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości