Nietypowa sytuacja na ulicy Krakowskiej. Oczom pasażerów i przechodniów ukazał się tramwaj linii 3 z wybitą przednią szybą. MPK ustala, jak do tego doszło.
Do pęknięcia szyby w jednym z tramwajów na ulicy Krakowskiej doszło we wtorek, przed godz. 11. MPK Wrocław uspokaja, że nikomu nic się nie stało.
- Ustalamy, co doprowadziło do wybicia szyby. Na pewno nie było to rezultatem żadnej stłuczki. Czekamy na relację motorniczego. Szyba zostanie wkrótce wymieniona - mówi Bartosz Naskręski z wrocławskiego MPK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze