Tramwaje nie jeżdziły przez ul. Krupniczą w kierunku Księża Wielkiego.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 listopada po godz. 15. Prezes wrocławskiego MPK Krzysztof Balawejder poinformował, że na ul. Krupniczej doszło do "kontaktu pieszego z tramwajem". Prezes podkreśla, że początkowo potracony pieszy wezwał na miejsce policję, ale wkrótce zmienił zdanie i po podpisaniu oświadczenia sprawa została zakończona.
Tramwaje linii 4, E6, E7 jeździły objazdem przez ul. Podwale i Teatralna. O godz. 15.50 MPK poinformowało o przywróceniu normalnego ruchu tramwajów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze