Reklama

Tramwaje nie jeździły przez centrum po potrąceniu pieszego

01/11/2022 15:52

Tramwaje nie jeżdziły przez ul. Krupniczą w kierunku Księża Wielkiego.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 listopada po godz. 15. Prezes wrocławskiego MPK Krzysztof Balawejder poinformował, że na ul. Krupniczej doszło do "kontaktu pieszego z tramwajem". Prezes podkreśla, że początkowo potracony pieszy wezwał na miejsce policję, ale wkrótce zmienił zdanie i po podpisaniu oświadczenia sprawa została zakończona.


Tramwaje linii 4, E6, E7 jeździły objazdem przez ul. Podwale i Teatralna. O godz. 15.50 MPK poinformowało o przywróceniu normalnego ruchu tramwajów.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości