Prace torowe były powodem wyłączenia z ruchu linii tramwajowej biegnącej wzdłuż ulic Traugutta i Krakowskiej. Do ok. 11:30, pasażerowie linii 3 i 5 musieli liczyć się z utrudnieniami.
Zmiana spowodowana była niezbędnymi pracami torowymi, które trzeba było wykonać na ul. Krakowskiej w rejonie Parku Wschodniego. Prace zakończyły się około godz. 11:30 i trawmaje wróciły na swoje trasy.
ZOBACZ TEŻ: Komunikacja miejska pod zaostrzoną kwarantanną. Wprowadzono limit pasażerów w jednym pojeździe!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze