Reklama

Trudne popołudnie z MPK. Wykolejenie i kolizja na torowisku

13/01/2020 14:48

Podróżujący komunikacją miejską nie mają lekko. W poniedziałek po godzinie 14:00 we Wrocławiu doszło do dwóch zdarzeń, które zablokowały torowiska tramwajowe na Powstańców Śląskich i Pomorskiej. Były też problemy z dojazdem w kierunku Oporowa.

Ze względu na kolizję samochodu osobowego i autobusu zablokowany był wspólny pas autobusowo-tramwajowy na Pomorskiej. Tramwaje linii 0L, 14, 15 i 24 kursowały objazdem przez ul. Powstańców Wielkopolskich, Chrobrego, Dubois. Ruch został już przywrócony.


Problemy były też na południu Wrocławia. Na Powstańców Śląskich w okolicy skrzyżowania z Orlą z torów wyskoczył tramwaj marki Skoda. Do czasu usunięcia usterki tramwaje linii 2 i 6 kursowały przez Hallera do pętli Grabiszynek (ostatni przystanek Ojca Beyzyma). Z kolei linie 7 i 17 kursowały przez Hallera aż do pętli Cmentarz Grabiszyński. Na trasie Krzyki – Klecina wdrożono ruch wahadłowy. Ruch został już przywrócony.

Reklama

Ponadto przed godziną 15:00 wrocławskie MPK poinformowało o braku przejazdu torowiskiem w kierunku pętli "Oporów". Tramwaje linii 4, 5 i 20 kursowały do pętli przy "Cmentarz Grabiszyński".



bas, mh

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości