Reklama

Trwa weekend otwarcia na kąpielisku Kopalnia Wrocław

02/07/2016 10:07

W piątek rano swoje podwoje otworzyło nowe kąpielisko Kopalnia. W dniu otwarcia w podwrocławskim kurorcie można było nie tylko zaznać kąpieli, ale także posłuchać gwiazd polskiej muzyki.

Pierwsi chętni atrakcje nowego obiektu przetestowali już o 9:00. Na gości Kopalni przez cały dzień czekały konkursy oraz inne atrakcje. Można było m.in. nauczyć się Zumby oraz przetestować tor do skimboardingu.


Nie zabrakło też atrakcji kulturalnych. Wieczorem na scenie wystąpiła Sarsa oraz zespół Feel. Spragnieni zabawy mogli do późnych godzin nocnych bawić się przy dźwiękach muzyki DJ Neevalda i Arethy.


Kąpielisko Kopalnia mieści się w Paniowicach, 2 kilometry od granic administracyjnych Wrocławia. W celu ułatwienia dojazdu, organizatorzy uruchomili specjalną linię autobusową jeżdżącą pomiędzy pętlą autobusową Świniary, a resortem.

Reklama

Do 3 lipca na teren Kopalni wejdziemy bezpłatnie, później bilet wstępu ma kosztować 10 zł. Na miejscu za drobną opłatną można wypożyczyć leżak, parasol, piłkę do siatkówki, piłki nożnej albo zestaw do gry w badmintona.


Do dyspozycji amatorów sprzętu pływającego są kajaki (15 zł/h) i rowery wodne (20 zł/h).


Impreza z okazji otwarcia potrwa do niedzieli.


Sprawdź szczegółowy harmonogram weekendu otwarcia!


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości