Reklama

Trwają odbiory ścieżki rowerowej przy mostach Warszawskich

09/08/2016 16:31

W poniedziałek rozpoczęła się procedura odbioru nowo wybudowanej ścieżki rowerowej na prawym brzegu Odry. Już wkrótce rowerzyści nową trasą będą mogli pokonać odcinek od mostów Warszawskich do mostu kolejowego.

- Utworzenie trasy rowerowej wymagało przebudowy nabrzeża na długości całego odcinka, roboty toczyły się zarówno od strony brzegu, jak i wody. Droga rowerowa została wykonana z betonu na odcinku między mostami i w technologii bitumicznej za mostami Warszawskimi aż do połączenia z istniejącymi trasami rowerowymi po stronie ul. Bydgoskiej – informuje Ewa Mazur, rzecznik prasowy ZDiUM.


Inwestycja rozpoczęła się jesienią minionego roku. Całkowity koszt budowy ścieżki o długości 680 m wyniósł 4,9 mln zł.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości