09/08/2016 | Autor: tuwroclaw.com | źródło: tuwroclaw.com
W poniedziałek rozpoczęła się procedura odbioru nowo wybudowanej ścieżki rowerowej na prawym brzegu Odry. Już wkrótce rowerzyści nową trasą będą mogli pokonać odcinek od mostów Warszawskich do mostu kolejowego.
Czytaj dalej: Trwają odbiory ścieżki rowerowej przy mostach Warszawskich
Autor: Martyna Filipowska
Autor: Martyna Filipowska
Autor: Martyna Filipowska
Autor: Martyna Filipowska
Autor: Martyna Filipowska