W piątkowy wieczór kierowcy muszą mierzyć się z utrudnieniami na autostradzie A4. Na odcinku Kostomłoty-Kąty Wrocławskie w stronę Wrocławia zderzyły się trzy auta.
Na szczęście nikt nie został ranny, jednak kierowcy muszą mierzyć się z utrudnieniami. Potrwają one jeszcze do godziny 19:30. Ruch odbywa się tylko prawym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze