Tede i donGURALesko rozpoczęli w piątek wieczorem swoimi koncertami trzydniowy Festiwal Pasibrzucha we Wrocławiu. Na Partynicach czeka nas cały weekend pełen muzyki, jedzenia i dobrej zabawy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a na scenie pojawią się m.in. IGO, VAVAMUFFIN czy O.S.T.R.
Festiwal to nie tylko muzyka – na Partynicach czeka ponad 60 food trucków z różnorodną kuchnią z całego świata. Są strefy dla dzieci, gry, konkursy, pokazy magii i wiele innych atrakcji czekają na uczestników. To idealna okazja, by rozpocząć sezon wakacyjny w świetnym towarzystwie i przy doskonałej muzyce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze