Obrońca Śląska Adam Kokoszka został powołany do reprezentacji Polski na styczniowe zgrupowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Żaden inny gracz nie znalazł uznania w oczach selekcjonera Adama Nawałki.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 14-22 stycznia w Abu Zabi. W jego trakcie biało-czerwoni rozegrają dwa towarzyskie mecze: z Norwegią (18.01) i Mołdawią (20.01). Na razie selekcjoner powołał jedynie zawodników z rodzimej ekstraklasy, w której Śląsk zajmuje odległe 13 miejsce.
Jak dowiadujemy się ze storny klubowej Śląska, dla Adama Kokoszki to pierwsze powołanie do reprezentacji Polski od czasu transferu do Śląska, ale nie pierwszy kontakt z narodową kadrą. W biało-czerwonych barwach rozegrał jak dotąd dziesięć spotkań, w których zdobył dwie bramki.
Defensor reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy w 2008 roku, a po raz ostatni wystąpił w kadrze 14 listopada 2009 roku w towarzyskim meczu z Rumunią.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze