Reklama

Ukradł skuter wart 3 tysiące, chciał go odsprzedać właścicielowi za 500 złotych

09/07/2013 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł skuter, po czym zażądał od właściciela jednośladu zapłaty za oddanie maszyny. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pojazd o wartości 3 tysięcy złotych został zabrany w sobotę z ogólnodostępnego pomieszczenia znajdującego się w jednym z budynków wielorodzinnych na wrocławskim Ołbinie. Sprawa od razu zgłoszona została na policję.


 

 


– W trakcie realizacji przez policjantów czynności związanych ze zdarzeniem okazało się, że pokrzywdzony otrzymał propozycję „wykupu” skradzionego pojazdu, za kwotę 500 złotych. „Oferentem” okazał się 36 – letni mężczyzna, mieszkający w okolicy – opowiada Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Reklama

 


Został on zatrzymany, po czym usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży skutera oraz żądania korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezpodstawnie zabranego mienia. Pojazd powrócił do właściciela.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości