Reklama

Uprawiał konopie indyjską. Zatrzymała go policja

30/08/2017 11:03

Kara pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z Wrocławia, który jest podejrzany o prowadzenie uprawy konopi indyjskich i posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze namierzyli go w domu, gdzie trzymał rośliny w specjalistycznym namiocie. Zlikwidowali uprawę i zabezpieczyli ponad 400 porcji marihuany. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Policjanci z komisariatu Wrocław Rakowiec odnaleźli w jednym z prywatnych mieszkań domową plantację marihuany. 41-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany w związku z podejrzeniem o prowadzenie tej nielegalnej uprawy konopi oraz posiadanie środków odurzających. W trakcie akcji zabezpieczono także specjalistyczny sprzęt oraz ponad 400 porcji środków odurzających.


Mężczyzna trafił do aresztu i odpowie przed sądem za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości