Reklama

Urząd przy pl. Nowy Targ wznowi pracę. Był zamknięty z powodu koronawirusa

18/03/2021 11:38

Po ponad tygodniu przerwy, od piątku, 19 marca, wznowi działanie Centrum Obsługi Podatnika przy pl. Nowy Targ 1/8. Placówka Urzędu Miejskiego została zamknięta po tym, jak u dwóch pracowników stwierdzono zakażenie koronawirusem.

– W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem wśród dwóch pracowników Urzędu Miejskiego przy pl. Nowy Targ 1/8, od czwartku, 11 marca, placówka była nieczynna do odwołania – mówi Arkadiusz Filipowski z Urzędu Miejskiego Wrocławia. 


Centrum Obsługi Podatnika przy pl. Nowy Targ 1/8 ma wrócić do pracy w piątek, 19 marca. Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:15.

W tej placówce można załatwić sprawy związane m.in. z: rejestracją pojazdów, praw jazdy, meldunków, dowodów osobistych oraz działalności gospodarczej.

– W tych samych godzinach, również od 19 marca, odbywać się będzie obsługa w Centrum Obsługi Mieszkańca I przy ul. G. Zapolskiej 4 – informuje Patryk Załęczny z wrocławskiego magistratu. I przypomina, że w soboty, 20 i 27 marca, ta placówka będzie czynna od godz. 8 do 13, a mieszkańcy miasta będą mogli załatwić tam sprawy dotyczące rejestracji pojazdów, praw jazdy, spraw meldunkowych oraz dowodów osobistych.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości