Reklama

Utrudnienia w Leśnicy. Wykoleił się tramwaj

13/01/2020 16:42

Trudnego popołudnia z MPK ciąg dalszy. Przed godz. 16 w pobliżu pętli Leśnica wykoleił się tramwaj. Były spore utrudnienia w ruchu tramwajów.

W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 3, 10 i 20 kursowały do Pilczyc, autobusy linii 102 jechały do pętli Pilczyce, a linii 128 – wydłużoną trasą do pętli Leśnica. MPK rozwoziło pasażerów autobusami "za tramwaj" w relacji Pilczyce - Kwiska w obu kierunkach.


Ruch został już przywrócony.


Przypomnijmy, że w poniedziałek po godzinie 14:00 we Wrocławiu doszło do dwóch zdarzeń, które zablokowały torowiska tramwajowe na Powstańców Śląskich i Pomorskiej. Były też problemy z dojazdem w kierunku Oporowa.



 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości