Weekendowe utrudnienia będą miały miejsce na placu Dominikańskim, ulicy Stawowej i Piłsudskiego. Drogowcy zajmować się będą czyszczeniem tunelu samochodowego oraz przebudową sieci podziemnych przy nowo powstałych budynkach.
Podczas najbliższego weekendu wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym związane z konserwacją i oczyszczaniem tunelu północnego na placu Dominikańskim.
Przebudowie poddana zostanie też sieć uzbrojenia podziemnego dla potrzeb wykonania przyłączy do budynku przy ul. Piłsudskiego 101. Podobne prace, ale przy sieci ciepłowniczej będą wykonywane dla potrzeb przyłączy do budynku przy ul. Stawowej.
Tunel samochodowy północny na placu Dominikańskim będzie wyłączony z ruchu kołowego od godz. 22.00, 10 kwietnia, do godz. 4.30, 11 kwietnia. W tym czasie odbędzie się konserwacja i przegląd wentylacji, odwodnienia, oświetlenia tunelu.
Zajęcie pasa do lewoskrętu na jezdni w kierunku do ul. Peronowej na ulicy Piłsudskiego na wysokości nr 101 (przed skrzyżowaniem z Peronową) - kontynuacja prac sieciowych przez Warbud SA inwestora budowy biurowca - od nocy z 10 na 11 kwietnia do nocy z 12 na 13 kwietnia.
Zajęcie jednego pasa ruchu wraz z chodnikiem (strona prawa) na ul. Stawowej od nr 5 do ul. Piłsudskiego przez Fortum Power&Heat dla potrzeb budowy przyłącza do budynku przy Stawowej 4-8. Zajęcie jezdni i chodnika od nocy z 10 na 11 kwietnia do nocy z 12 na 13 kwietnia. Wedłgu drogowców, prace na ul. Stawowej będą kontynuowane podczas kolejnego weekendu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze