W środę przed południem wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, na jednym z budynków wrocławskiego instytutu EIT+ odsłonił tablicę upamiętniającą dr Grażynę Gęsicką.
Inicjatorzy upamiętnienia minister rozwoju regionalnego z lat 2005-2007 zauważali, że była ona jednym z najbardziej aktywnych polityków uczestniczących w tworzeniu Wrocławskiego Centrum Badań EIT+.
Grażyna Gęsicka zginęła 10 kwietnia 2010 w katastrofie polskiego samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze