W najbliższą niedzielę o godz. 15 piłkarze ręczni Śląska Wrocław podejmą w hali AWF spadkowicza z PGNiG Superligi – Siódemkę Miedź Legnica. Ten pojedynek zostanie rozegrany w ramach 15. kolejki I ligi grupy B.
W tabeli zdecydowanym liderem jest Śląsk, który ma na koncie komplet zwycięstw. Z kolei zespół z Legnicy zajmuje trzecie miejsce (10 wygranych, 4 porażki) i wciąż liczy się w walce o awans do Superligi. Tym bardziej dolnośląskie derby zapowiadają się bardzo interesująco.
W pierwszej rundzie rozgrywek wrocławianie zwyciężyli w Legnicy 29:21 (14:8). Teraz drużyna Siódemki Miedzi pała chęcią rewanżu. Tym bardziej, że na inaugurację rundy rewanżowej legniczanie przegrali niespodziewanie u siebie z Olimpem Grodków 27:31.
Natomiast podopieczni trenera Aleksandra Malinowskiego wygrali w Przemyślu z AZS-em 34:23. Początek starcia Śląsk vs Miedź w niedzielę o godz. 15 w hali AWF przy al. Paderewskiego. Wstęp wolny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze