Kamil Bednarek, Kayah, Organek czy Nosowska wystąpią na wrocławskim Rynku podczas koncertu organizowanego 11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenie organizuje Telewizja Polska. Koncert pokaże na żywo TVP1.
Koncert rozpocznie się o godz. 20 i podzielony będzie na dwie części. Pierwsza dotyczy solidarności z powodzianami. Artyści oraz wszystkie służby, które brały udział w ratowaniu powodzian, zaśpiewają wspólnie utwór "Moja i Twoja Nadzieja". Odsłonięty zostanie też pomnik nowego wrocławskiego krasnoludka - Powodzianka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze