W najbliższą sobotę, 18 września wielkie święto na wrocławskim Nowym Dworze. Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 113 odbędzie się kolejna edycja Święta Nowego Dworu.
Osiedlowy festyn odbędzie się w godzinach 10:00 - 18:00 na boisku szkolnym przy ul. Zemskiej 16 na Nowym Dworze.
W programie wydarzenia znalazły się m.in. pokazy wozów strażackich, koncerty zespołów rockowych, występy chórów i dzieci oraz liczne konkursy i turnieje.
Na terenie imprezy w godzinach 13:00 – 18:00 będzie działał także mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Chętni bez wcześniejszych zapisów będą mogli przyjąć jednodawkowy preparat Johnson & Johnson.
Organizatorem wydarzenia jest Rada Osiedla Nowy Dwór.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze