Reklama

W środku nocy ukradli... słup i wózkami z marketów wieźli go do skupu złomu

04/08/2013 00:00

Nietypową interwencję podjęli wrocławscy strażnicy miejscy na Gądowie. Na jednej z ulic dwóch mężczyzn na skradzionych sklepowych wózkach wiozło tam skradziony słup.

W nocy z piątku na sobotę o godz. 0.30 na ul. Bystrzyckiej patrol Straży Miejskiej Wrocławia zauważył dwóch mężczyzn w wieku 50 lat, którzy przy pomocy dwóch wózków sklepowych przewozili drogowy słup oświetleniowy. Funkcjonariusze ujęli ich i podjęli próbę ustalenia skąd pochodzi transportowany przez nich element.


 

 


- W wyniku przeprowadzonych czynności strażnicy ustalili, że mężczyźni ukradli słup z budowy przy centrum handlowym „Magnolia”, a wózki na których go przewozili ze sklepów „Tesco” i „Kaufland” - opowiadają przedstawiciele straży.

Reklama

 


Wartość skradzionego słupa i wózków przekracza 4 tysiące złotych. Mężczyźni prawdopodobnie zamierzali sprzedać skradziony słup na złom. Sprawę przekazano policji.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości